vsc logo spalvotas transparent

 


Renkuosi džiaugtis savo kūnu

 merginu foto v4

Apie centrą

Rate this item
(20 votes)

Universitetinis Valgymo Sutrikimų Centras (VSC) – vienintelis Pabaltijo šalyse tokio tipo centras, skirtas valgymo sutrikimams gydyti (nervinė anoreksija, bulimija ir kt.)

Gydymas centre apmokamas sveikatos draudimo.

Pirminė konsultacija vyksta 8-tame korpuse, joms būtina išankstinė registracija (8 5 262 59 79).

Teikiamos paslaugos

Pakopinis ir kompleksinis gydymas. Centrą surado skyrius, dienos stacionaras ir ambulatorinė grandis. Įprastai pacientas po pirminės konsultacijos nukreipiamas į skyrių ar dienos stacionarą. Skyriuje gydoma nuo 2 iki 4 savaičių ir toliau tęsiamas gydymas dienos stacionare apie 6 savaites. Gali būti suteikiamas nedarbingumo lapelis.

Darbo tikslai: visapusiškas, lankstus ir į pacientą orientuotas valgymo sutrikimų gydymas. Komandoje dirba gydytojais psichiatrai-psichoterapeutai, psichologai-psichoterapeutai, pacientų valgymą nuolat supervizuoja patyrusios slaugytojos.

Gydymas apima psichologinį konsultavimą, grupinę psichoterapiją, dietologo konsultacijas, kineziterapiją, taip pat kūno vaizdo grupes, relaksaciją, meno terapiją, filmų terapiją, psichoredukaciją, konsultacijas dėl vaistų ir kt. Baigę intensyvią programą pacientai toliau gali tęsti palaikomąją terapiją Konsultaciniame centre 8-tame korpuse. Palaikomosios terapijos grupes kartą per savaitę veda psichoterapeutė, trukmė – 12 savaičių. Centre taip pat veikia savipagalbos grupės kas antrą šeštadienį, kurią veda savanoriai, turėję valgymo sutrikimų patirtį.

Centro paslaugos teikiamos visiems sergantiems nervine bulimija, nervine anoreksija, turintiems kitų valgymo sutrikimų.

Read 17486 times

Svetainės medis